Laipni lūdzam VAS "Latvijas Loto" mājas lapas iLOTO sadaļā!

Saskaņā ar LR Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcijas licencēm Nr. IS/BP-01; IS/BP-02; IS/BP-05; IS/BT-06, VL-26, IS/BT-11, IS/BT-08, VL-16, IS/BT-14, VL-27, VL-02, IS/BT-07, VL-17, IS/BT-12, VL-21, IS/BT-10, VL-07, IS/BT-09 "Izložu biļešu tirdzniecībai, izmantojot telekomunikācijas", jūs varat šeit iegādāties Latvijas Loto rīkotās skaitļu loterijas "Latloto 5 no 35", "Keno", "SuperBingo", "Viking Lotto" un "Eurojackpot" ar papildspēlem "Džokers" un "Džokers 7" un momentloterijas "Sapnis", "Bagātību sala", "Blūzs", "Sprints", "Lasis", "Kurš Kuru?", Moments un MomentLoto, norēķinoties par pirkumu ar Latvijas banku izdotām kredīt - un debetkartēm, kā arī ar Swedbank, Nordea un SEB Internetbankām.

Uzmanību! Brīdinām: šīs sistēmas nesankcionēta lietošana atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai ir uzskatāma par noziedzīgu nodarījumu un sodāma saskaņā ar LR Krimināllikumu.

Personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, aizliegts piedalīties izlozēs ar elektronisko sakaru pakalpojumu starpniecību!


Reģistrētiem lietotājiem

Lai pieteiktos sistemā, aizpildiet sekojošus laukus:

Lietotājvārds:
Parole:
Autorizācijas kods:
 
Ievadiet attēlā redzamo kodu
 
Jauna lietotāja reģistrācija
Paroles atgādinājums